Language:

Panevėžio klubas

Renginys Sveikatos dienai

2016 m. balandžio 2 d. Panevėžio soroptimisčių klubas pakvietė Panevėžio bendruomenę ir kitų klubų nares į renginį - mokymus, skirtą Pasaulinei sveikatos dienai. Renginio tema - "Moterys ir jaunimas - Socialinės lyderystės kūrėjai Lietuvoje". Renginį vedė žymus Lietuvos vaistininkas ir žolininkas Virgilijus Skirkevičius.

Seminaro lektorius vaistininkas ir žolininkas Virgilijus Skirkevičius patarė savo klausytojams rūpintis sveikata ir neskubėti griebti tablečių, o turėti kantrybės ir šiek tiek laiko pasidomėti, kaip galime pirmiausia padėti sau natūralesniais būdais.

Paprašytas išvardinti esminius patarimus mūsų skaitytojams, žolininkas skuba susisteminti viso semianro medžiagą: „Turite suprasti, kad organizme svarbiausia pusiausvyra. Negalima ir žolelių vartoti gana drastiškai, dideliais nepamatuotais kiekiais. Aš visada patariu valgyti skaniai, nereikia graužti tik žolės stiebelio, gardinkite savo maistą. Vaistažoles vartokite netrumpiau kaip 21-os dienos ciklą, tačiau po šitų dienų turite padaryti pertrauką ir ciklą vėl kartoti. O svarbiausia vartokite visas žoleles, daržoves ir vaisius pagal sezoniškumą“, – žeria patarimus V. Skirkevičius

Seminarą organizavo Panevėžio soroptimisčių organizacijos atstovės. Kas nėra girdėję apie šias moteris, tūrėtų žinoti, kad tai tarptautinė moterų organizacija, kurios veikla skirta moterų bei mergaičių gyvenimo kokybei gerinti visame pasaulyje.