Language:

Svečiuose pas G.Petkevičaitę - Bitę


Gegužę Šilutės Soroptimos klubo delegacija dalyvavo Lietuvos soroptimisčių klubų sąjungos asamblėjoje, kuri surengta Panevėžio rajone, Puziniškio dvare.


 

Smagu buvo susitikti su visų klubų narėmis, pamatyti jų kūrybinį išradingumą sorpotimistinėje mugėje, aptarti nuveiktus darbus ir pasidalinti ateities planais.


 

Didžiulį įspūdį paliko Albinos Saladūnaitės Panevėžio G. Petkevičaitės -Bitės bibliotekos darbuotojos, 2013 metų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureatės, pasakojimas apie Lietuvos šviesuolę G.Petkevičaitę -Bitę. Neabejotinai ši asmenybė yra autoritetas ir mūsų laikų veiklioms moterims, siekiančioms moterų lygių teisių, integracijos į visuomeninį ir profesinį gyvenimą, besirūpinančioms moterų išsilavinimu, pripažinimu, sveikata, juridine apsauga.


 

Džiaugėmės veiklos „Būkime Bitutės“ sėkme ir prasmingais rezultatais. Įvertinimu buvo patenkintos ir šilutiškės pedagogės Kristina Blankaitė bei Elvyra Mockienė, dalyvavusios rašinių konkurse. Beje, E.Mockienę atsivežėme ir į asamblėją Puziniškyje – mokytoja buvo sužavėta soroptimisčių veikla.