Language:

Padėka 2014 m. asamblėjos dalyviams

Mielosios Bitutės Soroptimistės,
 
rašau Jums norėdama padėkoti už dalyvavimą Asamblėjoje, kurioje mes apibendrinome savo nuveiktus darbus, pagerbėme   G. Petkevičaitės - Bitės atminimą jai skirtoje konferencijoje, bei pažymėjome darbščiausias mūsų Soroptimistes Bitutes bei konkurso "Žvilgsnis į Bites" dalyvius.
Labai Jums visoms dėkoju, bet ypač vice - prezidentei Laimai Jokuvienei, Panevėžio klubo prezidentei Gražinai Želionienei ir visoms Panevėžio klubo soroptimistėms, kurios  suorganizavo tokį nuostabų renginį, kurį mes ilgai visos prisiminsime.
Labai dėkoju Angelijai Zokaitienei, kurios finansinė parama labai padėjo, kad Asamblėja būtų tokia turininga dovanėlėmis, kultūrine programa ir noru pasitarnauti mums visoms.
Dėkoju svečiams iš Danijos Annelisei Thomson ir jos vyrui už atvykimą ir visų Sąjungos klubų pagerbimą savo dalyvavimu.
Dėkoju visų klubų, bet ypač  Alytaus, Kauno, Vilniaus 1 - jo ir Vilniaus senamiesčio soroptimistėms, kurios nuoširdžiu rūpesčiu apgaubė mūsų gerbiamus svečius.
Dar kartą labai Jums ačiū už palaikymą, bendradarbiavimą ir draugystę  šiuo  2012 - 2014 metų "Būkime Bitutės" laikotarpiu.
Baigdama Jums visoms linkiu, kad Jūsų darbštumas, kūrybingumas ir entuziazmas būtų kaip žydintys žiedai, kuriose nuolat dūzgia bitutės.
 
Įspūdingos ir prasmingos Jums vasaros ir iki naujų susitikimų rudenį.
 
Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
 
Prezidentė Asta Balčiūnaitienė