Language:

Šilutės sesės pradžiugino vaikus

Prieš Kalėdas paskelbusios labdaros rinkimo akciją Saugų vaikų globos namams, Šilutės Soroptimos klubo narės sukaupė nemažą dovanų kalną tėvų neturintiems vaikams: drabužių, avalynės, lavinamųjų žaidimų, šventinių puošmenų, kambarių remontui praversiančių priemonių (tapetų, klijų).

Visa tai į globos namus nuvežėme jau po švenčių ir su įstaigos direktoriumi Eugenijumi Judeikiu sutarėme išpildyti dar vieną pažadą vaikams - mokinių žiemos atostogų metu dar pratęsti vaikų šventinius įspūdžius, pakvietus juos į linksmą spektaklį.

Soroptimos klubas užsakė Šilutės kamerinio dramos teatro vaidinimą - žaidimą, kurį teatralai rengia savo įstaigos salėje. Tad saugiškiams vaikams vien kelionė į spektaklį Šilutėje buvo netikėta pramoga.

Dar į spektaklį pakvietėme Šilutės socialinių paslaugų centro, Vaiko teisių apsaugos tarnybos prižiūrimų šeimų vaikus su tėveliais. Taigi susirinko apie 50 mažųjų žiūrovų.

Visi jie, jų auklėtojos, socialinės darbuotojos ir tėveliai turėjo dalyvauti spektaklyje, nes, patys to nežinodami, renginio pradžioje kartu su apgavike Speigė užbūrė dovanas - sušaldė jas į sniego gniūžtę. Žiūrovams teko kartu su Kalėdų Seneliu ir jo Padėjėju Pašvaiste atšildyti tą sniego gniūžtę žaidimais, rateliais, atliekant įvairias smagias užduotis. Vaikų pastangų rezultatas - atšildytoje gniūžtėje Kalėdų Senelis ir Geroji Fėja rado ir visiems išdalijo šokoladinius kiaušinius.
 
Puikių įspūdžių kupini mažyliai išsiskirstė namo, o Šilutės Soroptimos klubas planuoja tolimesnę draugystę su Saugų vaikų globos namais.